Los Andžele – Sabonio trigubas dublis per nepilnus tris kėlinius ir „Kings“ pergalė

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko dar vieną trigubą dublį, o jo vedama Sakramento „Kings“ ekipa sugrįžo į pergalių kelią.

Ketvirtadienio rytą Mike’o Browno auklėtiniai 130:120 išvykoje nugalėjo Los Andželo „Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje.

Sabonis aikštelėje iš viso praleido 38 minutes, per kurias surinko 18 taškų, 20 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir 2 perimtus kamuolius.

Trigubą dublį 27-erių centras turėjo dar likus 3 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos – 10 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Saboniui tai buvo jau 23 trigubas dublis šiame sezone. Jo atotrūkis nuo antrą vietą šiame sąraše užimančio Nikola Jokičiaus jau yra 4 trigubi dubliai.

Lietuvis dar kartą laimėjo asmeninę dvikovą su NBA žvaigžde Anthony Davisu, prieš kurį yra triumfavęs visus 9 įmanomus kartus.

Dar antrojo kėlinio pradžioje „Lakers“ turėjo dviženklį pranašumą (40:28), tačiau tuomet „Kings“ spurtavo 33:10 ir išsiveržė į priekį 61:50. Besibaiginėjant trečiajam kėliniui „Kings“ pasiekė rekordinį 22 taškų pranašumą (99:77) ir pergalės nepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėjotų gretose žaidė De’Aaronas Foxas, surinkęs net 44 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. Malikas Monkas pridėjo 26 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ komandoje nesustabdomas buvo karalius Jamesas, pelnęs 31 tašką ir atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų. 29 taškus pridėjo Rui Hachimura.