Los Andžele norėjęs likti George’as sulaukė nepagarbaus pasiūlymo

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Paulas George'as (Scanpix nuotr.)

Paulas George‘as teigia, kad niekada nenorėjo palikti Los Andželo „Clippers“ komandos, tačiau derybos dėl kontrakto pratęsimo prasidėjo nuo netikėtai nepagarbaus pasiūlymo.

George‘as pasirašė ketverių metų 212 milijonų JAV dolerių kontraktą su Filadelfijos „76ers“. Tačiau tinklalaidėje „Podcast P with Paul George“ atskleidė, jog buvo pasiruošęs likti „Clippers“, jeigu jam būtų pasiūlyta trejų metų 150 milijonų JAV dolerių sutartis, kokią gavo ir Kawhi Leonardas, įtraukiant sąlygą, jog George‘as nebus išmainytas. Vis dėl to toks kontraktas jam pasiūlytas nebuvo kaip ir 212 milijonų JAV dolerių sutartis, kurią jis gavo iš „76ers“.

„Niekada nenorėjau palikti Los Andželo, – savo tinklalaidėje teigė George‘as. – Los Andželas man yra namai, čia norėjau baigti karjerą, norėjau sunkiai dirbti tam, kad čia laimėtume titulą. Toks buvo mano tikslas – būti čia ir būti atsidavusiam Los Andželui. Tačiau pirmasis pasiūlymas man pasirodė nepagarbus. Jokių pykčių, jokių blogų emocijų… tai tik verslas.“

Krepšininkas atskleidė, kad iš pradžių gavo klubo pasiūlymą pratęsti sutartį dvejiems metams ir per juos uždirbti 60 milijonų.

Prieš George’ui pasirašant sutartį su „76ers“, „Clippers“ pranešė, kad derybos dėl jo išlaikymo Los Andžele buvo sudėtingos dėl naujos NBA kolektyvinės sutarties, kuri labai ribojo komandų galimybes formuoti sudėtį.

George’as atskleidė, kad pradinis pasiūlymas iš „Clippers“ pusės buvo pateiktas dar spalio mėnesį. Los Andželo klubas sausio pradžioje pasirašė trejų metų 150 milijonų JAV dolerių kontrakto pratęsimą su Leonardu, kuris paaiškino, kad sutiko susimažinti atlyginimą, tikėdamasis išlaikyti George’ą ir Hardeną.

„Tiesiog sakiau, kad duokite man tą patį, ką gavo ir Kawhi. Visų mūsų požiūriai yra vienodi. Mes atvykome čia kartu, norime tai ir užbaigti kartu“, – teigė George‘as.

Po sezono „Clippers“ buvo pasiruošusi duoti tokį patį kontraktą, kokį pasiūlė ir Kawhi Leonardui, tačiau klubas nenorėjo įtraukti sąlygos, jog krepšininkas negali būti išmainytas.

Praėjusį sezoną 34-erių krepšininkas NBA lygoje rinkdavo po 22,6 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir atlikdavo po 3,5 rezultatyvaus perdavimo, tritaškius mesdamas 41,3 procentų taiklumu, o tai yra geriausias rodiklis jo karjeroje.

Pasidalinti