Londono derbyje – iš deficito lipusios „Tottenham“ ekipos pergalė

Heung-min Sonas (Scanpix nuotr.)

Ange‘o Postecoglou vadovaujama Londono „Liverpool“ ekipa į „Premier“ lygą po rinktinių pertraukos grįžo lengva pergale.

Šeštadienį Londono derbyje „Tottenham“ futbolininkai 4:1 nugalėjo „West Ham“ ekipą.

Pastarąją į priekį 18-ą minutę vedė Mohammedas Kudusas, tačiau 36-ąją rezultatą lygino Dejanas Kulusevskis.

Antro kėlinio pradžioje „Tottenham“ į priekį vedė Yvesas Bissouma, o dar po kelių akimirkų kamuolį į savo vartus siuntė „West Ham“ vartininkas Alphonso Areola. 60-ąją minutę rungtynes uždarė Heung-min Sonas, o prieš pat pagrindinio laiko pabaigą prieš save raudoną kortelę išvydo vienintelis pasižymėjęs svečių žaidėjas Kudusas.

„Tottenham“ tai buvo didžiausia pergalė prieš „West Ham“ nuo pat 2015 m.

Nuo praėjusio sezono starto „Tottenham“ laimėjo 8 iš 12 „Premier“ lygos namų rungtynių, kuriose praleido pirmoji.

Po pralaimėjimo „Brighton“ futbolininkams atsitiesę „Tottenham“ futbolininkai bent trumpam pakilo į 6-ą turnyrinės lentelės vietą. „West Ham“ lieka 14-oje pozicijoje.