Londone – rezultatyvios „Arsenal“ ir „Bayern“ lygiosios

FCBayern X nuotr.

Pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikime tarp Londono „Arsenal“ ir Miuncheno „Bayern“ nugalėtojas nepaaiškėjo.

Teritorinę ir žaidybinę persvarą turėję „Arsenal“ futbolininkai rungtynėse pirmavo, o po to jau turėjo vytis varžovus. Rungtynės pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Atsakomosios rungtynės Miunchene bus žaidžiamos jau kitą savaitę, balandžio 17 dieną.

Rungtynes daug aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai ir jų pastangos materializavosi 12-tą minutę. Pasyviai sužaidus „Bayern“ gynėjams Bukayo Saka tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

„Arsenal“ ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau jau 16-tą minutę paprastoje situacijoje suklydo perduodami kamuolį ir Serge’as Gnabry išlygino mačo rezultatą.

Sužaidus 32 minutes į Londono ekipos baudos aikštelę įsiveržė Leroy’us Sane, o Wlliamas Saliba šiam užlipo ant pėdos. Teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, o jį šaltakraujiškai realizavo Harry Kane’as.

Pirmajame kėlinyje Londono futbolininkai kamuolį kontroliavo 62 proc. žaidimo laiko, o link vartų atliko 9 smūgius prieš varžovų 2.

Įpusėjus antrajam kėliniui Mikelis Arteta, stiprindamas komandos atakuojantį potencialą, vietoj Jorginho ir Gabrielio Martinelli metė į aikštę Gabrielį Jesusą ir Leandro Trossardą. Sužaidęs 10 minučių šis duetas atsidėkojo treneriui įvarčiu – po Jesuso perdavimo pasižymėjo Trossardas.

Susitikimas taip ir pasibaigė, o į pusfinalį žengsianti komanda paaiškės po savaitės. „Arsenal“ į vartus bandė smūgiuoti 13 kartų, „Bayern“ – 8. Į vartų plotą šeimininkai pataikė 4 kartus, svečiai – 2.