Logistų derbyje „Hegelmann“ atkeršijo A lygos naujokams

Hegelmann futbolininkai (FC Hegelmann nuotr.)

Andriaus Skerlos vadovaujama Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa antrąjį „TOPsport A lygos“ ratą pradėjo pergale.

Trečiadienį kauniečiai dešimtajame čempionato ture 2:1 išvykoje pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

Visi trys mačo įvarčiai pelnyti antrajame kėlinyje. 59-ą minutę „Hegelmann“ į priekį vedė ketvirtąkart šiame sezone pasižymėjęs rumunas Patrickas Popescu, tačiau jau 70-ą minutę po kampinio Donato Vencevičiaus komandai rezultatą lygino ilgametis Kauno „Žalgirio“ atstovas Linas Pilibaitis.

Visgi lygiosiomis „TransINVEST“ ilgai nesidžiaugė, nes labai nesėkmingu vartininko Sergejaus Melašenko pasinaudojo „Hegelmann“ superkeitimu šį sezoną tampantis Njoya Abdelas Kaderas.

Po kamerūniečio tikslaus smūgio „Hegelmann“ atkeršijo čempionato naujokei už pirmajame ture patirtą pralaimėjimą 2:3.

Penktajame ture iš Giedriaus Barevičiaus „TransINVEST“ vairą perėmęs Donatas Vencevičius debiutavo pergale, tačiau po to per 4 mačus patirti 3 pralaimėjimai ir kartą sužaista lygiosiomis.

Po nesėkmingo antrojo rato starto LFF taurės čempionai išlieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Savo ruožtu „Hegelmann“ išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, nuo lyderio „Žalgirio“ atsilikdama 4 taškais.