LKL startas: tritaškiais prapliupęs „Neptūnas“ patiesė „Lietkabelį“

Neptūnas - Lietkabelis (LKL nuotr.)

Mindaugo Brazio vadovaujama Klaipėdos „Neptūno“ komanda 2023-2024 m. LKL sezoną atidarė pergale.

Šeštadienį Klaipėdos ekipa paskutiniame kėlinyje atitrūko nuo varžovų ir 91:81 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

Pirmas sezono rungtynes namuose klaipėdiečiai laimėjo pirmą kartą po trejų metų pertraukos. Pernai „Neptūnas“ pirmą sezono pergalę iškovojo tik spalio viduryje.

Nugalėtojus į priekį vedė įspūdingas rungtynes sužaidęs 30-metis amerikietis Sterlingas Gibbsas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius bei surinkęs 27 naudingumo balus.

Jau pirmosiose savo rungtynėse Lietuvoje amerikietis pakartojo karjeros rekordą – per rungtynes jis pataikė net 7 tritaškius.

Apskritai būtent tritaškiai trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose „Neptūnui“ nukalė pergalę. 32 proc. tikslumu iš trijų taškų zonos praeitą sezoną atakavusi komanda šeštadienį jų pataikė 18 iš 29 (61 proc.).

„Lietkabelio“ komandą į priekį tempė iš užsienio sugrįžęs Paulius Valinskas, pelnęs 16 taškų. Iš Lietuvos rinktinės atvykę Gabrielius Maldūnas bei Deividas Sirvydis atitinkamai pelnė 14 ir 8 taškus.