LKL mėnesio MVP Wardas: „Varžovų skautinge mano pavardė dabar labiau matoma“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Foto: Betsafe-LKL

„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgo spalio mėnuo, tad paaiškėjo, kam atiteko naudingiausio mėnesio žaidėjo prizas. Šįkart MVP laurus nuskynė su trenksmu Lietuvai prisistatęs „Gargždų“ naujokas Nicholas Wardas.

Per trejus mačus aukštaūgis fiksavo įspūdingą statistiką – vidutiniškai 27,3 taško (62,3 proc. dvit.), 5,3 atkovoto kamuolio ir 27,7 naudingumo balo.

Šie jo benefisai gargždiškiams padėjo pasiekti pirmąsias dvi pergales „Betsafe-LKL“ – prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (97:84) ir „Šiaulius“ (97:79).

„Nežinojau, kad yra galimybė laimėti tokį apdovanojimą. Kiekvieną dieną tiesiog stengiuosi žaisti iš visų jėgų ir laimėti. Tik tiek“, – kukliai į sulauktą pripažinimą sureagavo Wardas.

Pajūrio klubo vedlys šmaikščiai apibūdino pamažu augantį oponentų dėmesį, jam nenustojant dominuoti po krepšiu.

„Tikriausiai varžovų skautinge mano pavardė dabar labiau matoma“, – nusijuokė krepšininkas.

Kol kas amerikietis dar nesusidūrė su turnyrinės lentelės viršaus ekipomis, kurių priekinės linijos veikiausiai taps sunkiau įkandamu riešutu. Į akistatas su šiomis komandomis Wardas dar nesižvalgo.

„Mėgaujuosi susidurdamas su didesniais iššūkiais, bet į tai žiūriu tik dieną po dienos. Kad ir kas bus mano varžovas, aš kovosiu su juo“, – tvirtino vidurio puolėjas.

Paskutiniajame mače „Gargždai“ sugėrė skaudų smūgį iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos (76:103). Nepaisant skaudžios nesėkmės prieš šalia žengiančius pasvaliečius, „Gargždų“ lyderis komandos procese įžvelgia ir pozityvo.

„Gerai, kad nebeturime naujų vyrukų, nes tampame geresne komanda. Kuo sėkmingiau komanda lipdysis, tuo daugiau bus ir pergalių“, – apie nusistovintį komandos ritmą mintimis dalinosi naudingiausias mėnesio žaidėjas.

Pasidalinti