LKF prezidentas pasisakė apie Maksvyčio ateitį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vydas Gedvilas (BNS Foto nuotr.)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei nepavyko prasibrauti į antras olimpines žaidynes iš eilės.

Atrankos turnyro Puerto Rike finale lietuviai krito prieš šeimininkų komandą ir neiškovojo kelialapio į Paryžių.

Mažai tikėtina, kad nacionalinei komandai ir toliau vadovaus Kazys Maksvytis. Pats treneris po nesėkmingo atrankos turnyro tikino, kad sprendimą dėl savo ateities jau priėmęs.

 „Sprendimą jau turiu, bet apie jį vis tiek pirmiausia turiu informuoti federacijos vadovus.“

Apie trenerio ateitį, bendraudamas su LRT žurnaliste Dovile Šeduikyte pasisakė ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

„Nenoriu daryti skubotų sprendimų, ne vienas aš juos priimu, reiks pasikalbėti su Kaziu. Aišku, baigiasi jo kontrakto laikas. Reiks pakalbėti su vykdomuoju komitetu, trenerių asociacija, su žaidėjais pagaliau.

Jam buvo keltas tikslas išeiti į olimpines žaidynes. Toks trenerio darbas. Jeigu kažkas nepavyksta, kažkokie sprendimai yra priimami. Pagaliau ir jis pats turi suprasti, kad jis nepasiekė rezultato, ką galima pasiekti. Aš nuoširdžiai jį užjaučiu kaip trenerį. Jis dar pakankamai jaunas treneris, turintis nemažai ambicijų. Aišku, manau, kad jis pats tikėjosi, kad pateks į olimpines žaidynes, kaip ir mes visi.“

Maskvyčio vadovaujama šalies nacionalinė komanda Europos pirmenybėse 2022 metais užėmė 15-tą vietą, o 2023 metų Pasaulio čempionate liko šešta.

Pasidalinti