„Liverpool“ puolėjo dublis per 2 minutes atvedė iki lengvos pergalės

Luisas Diazas (Scanpix nuotr.)

Arne Sloto vadovaujama „Liverpool“ komanda puikią savaitę užbaigė pergale „Premier“ lygoje.

Šeštadienio vakarą „Liverpool“ futbolininkai namuose 3:0 lengvai susitvarkė su „Bournemouth“ ekipa.

Prie pergalės vienus iš čempionato favoritų jau pirmajame kėlinyje priartino kolumbietis Luisas Diazas, sumušęs du įvarčius 26-ą ir 28-ą minutėmis. Dar po 9 minučių savo įvarčiu pasižymėjo ir kitas Pietų Amerikos atstovas Darwinas Nunezas.

Savaitės viduryje Čempionų lygoje puikia pergale prieš „Milan“ startavęs „Liverpool“ atsitiesė po nesėkmės pastarajame mače su „Nottingham Forest“ ir bent trumpam pakilo į „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršų, kuriuo dalijasi si taip pat 12 taškų turinčiomis „Aston Villa“ ir „Manchester City“ ekipomis.

Diazas per penkis Anglijos čempionato mačus jau yra pasižymėjęs 5 įvarčiais ir 1 rezultatyviu perdavimu, o rezultatyviausių žaidėjų sąraše nusileidžia tik Erlingui Haalandui.

Pastaroji prieš kitas dvi komandas yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Pergalę penktajame ture iškovojo ir Londono „Tottenham“ klubas, 3:1 įveikęs „Brentford“ futbolininkus. Minėtoji „Aston Villa“ identišku rezultatu susitvarkė su „Wolves“.