Įvartį per 53 sekundes praleidę „Liverpool“ neprilygo „Man City“

Manchester City futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Be Erlingo Haalando likę „Manchester City“ futbolininkai prieš kitus Anglijos grandus nesuklupo.

Šeštadienį „Premier“ lygos rungtynėse Pepo Guardiolos auklėtiniai po puikios antro kėlinio pradžioje 4:1 nugalėjo „Liverpool“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje po Diogio Jota perdavimo „Liverpool“ į priekį išvedė Mohamedas Salah, tačiau jau po 10 minučių rezultatą išlygino Haalandą startinėje sudėtyje pakeitęs argentinietis Julianas Alvarezas.

Pirmajame kėlinyje daug pavojingų progų nefiksuota, tačiau antrajame jau po 53 sekundžių įvartį pelnęs Kevindas De Bruyne užkūrė „Man City“ įvarčių mašiną, o vėliau dar dviem tiksliais smūgiais pasižymėję Ilkay Gundoganas ir Jackas Grealishas įtvirtino „miestiečių“ pergalę.

„Man City“ klubas pirmą kartą šiame sezone pasiekė keturių iš eilės pergalių seriją.

Guardiolai tai buvo 100 pergalė vadovaujant Anglijos čempionams.

Po pergalės prieš „Liverpool“ „Man City“ futbolininkai prie „Premier“ lygos lyderių „Arsenal“ priartėjo per 5 taškus.