Klaidas žaibiškais įvarčiais pavertusi Anglija sutriuškino Senegalą aštuntfinalyje

Jordanas Hendersonas pelnė savo trečią karjeros įvartį Anglijos rinktinės gretose. Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinė ne itin sėkmingai pradėjo aštuntfinalio rungtynes su Senegalu, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje pasinaudojusi varžovų klaidomis jas greitai pavertė įvarčiais ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Abi rinktinės tarpusavyje susitiko pirmą kartą. Senegalo komanda pirmoji turėjo puikią progą pelnyti įvartį, tačiau anglų vartus gelbėjo vartininkas Jordanas Pickfordas. Artėjant kėliniui prie varžovų klaidas kur kas sėkmingiau išnaudojo anglai.

38-ą minutę po perimto kamuolio greitos Anglijos rinktinės atakos smaigalyje atsidūrė Jordanas Hendersonas, kuris po tikslaus Jude‘o Bellinghamo perdavimo nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Jordanas Hendersonas. Twitter nuotr.

Nors teisėjas pirmame kėlinyje pridėjo tik dvi minutes, Anglijos rinktinė skaičiuojant paskutines pridėto laiko sekundes apsigynė ir vedama Bellinghamo surengė žaibiškai ataką po kurios įvartį pelnė Kane‘as.

Harry Kane’as. Twitter nuotr.

Antrame kėlinyje Anglijos rinktinė ir toliau žaidė greitai ir dar vieną Senegalo klaidą aikštės viduryje pavertė įvarčiu. Po labai sėkmingo reido kairiuoju kraštu Philo Fodeno perdavimą įvarčiu pavertė Bukayo Saka. Tai trečiasis „Arsenal“ saugo įvartis pasaulio čempionate.

Saka trenerio sprendimu startinėje Anglijos rinktinės sudėtyje pakeitė Marcusą Rashfordą. Dėl šeimyninių aplinkybių komandai negalėjo padėti Raheemas Sterlingas.

Po trečio įvarčio rungtynių sparta stipriai sumenko ir abi komandos didelių progų įvarčiui daugiau nesusikūrė.

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Anglijos rinktinė susitiks su Prancūzija. Titulą ginantys prancūzai kitame aštuntfinalio mače užtikrintai 3:1 nugalėjo Lenkiją.