Liūdnos žinios „Real“: Tavaresas patyrė traumą

Walteris Tavaresas (Real nuotr.)

Po nesėkmingo starto Eurolygos ketvirtfinalio serijoje Madrido „Real“ sulaukė ir daugiau blogų naujienų – traumą patyrė Walteris Tavaresas.

Antradienio vakarą pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Madride „Real“ po dramatiškos kovos ir Kevino Punterio tritaškio paskutinėmis senkundėmis 87:89 nusileido Belgrado „Partizan“ ekipai.

Negana to, antrajame kėlinyje traumą nesėkmingai nusileisdamas dar ir patyrė Tavaresas. Po ilgosios pertraukos pagrindinis komandos centras dar bandė žaisti su kelio įtvaru, tačiau greitai buvo pakeistas ir daugiau aikštėje nepasirodė.

„Tikiuosi, kad nieko rimto nenutiko. Rytoj jam bus atlikti išsamesni tyrimai, – teigė „Real“ strategas Chusas Mateo. – Turime palaukti rytojaus. Nenoriu sakyti kažko, ko nežinau.“

Iki traumos Tavaresas buvo sužaidęs 22 minutes, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Stengėmės žaisti ir be jo. Vienu metu netgi turėjome pranašumą. Nėra lengva pralaimėti tokias rungtynes, tačiau turime kovoti toliau“, – kalbėjo Madrido komandos treneris.

Pirmosiose rungtynėse „Real“ paskandino Punteris, ne tik surinkęs 26 taškus, bet ir rezultatui esant 86:87 įsmeigęs lemiamą tritaškį paskutinėmis sekundėmis.

„Real“ ekipoje antras rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Gabrielis Deckas, pelnęs 24 taškus.

Antroji komandų akistata taip pat Madride vyks ketvirtadienį, 21:45 val.