Linksmai: Vyšniausko skandalingų muštynių MVP – kolega komentatorius

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Foto montažas.

Rytis Vyšniauskas laidoje „Trigubas dublis“ pasidalino linksmais išgyvenimais stebint skandalingas Eurolygos muštynes tarp Madrido „Real“ ir Belgrado „Partizan“ krepšininkų.

Vienas geriausių Lietuvos sporto komentatorių neslėpė susižavėjimo unikaliai karštus įvykius sekusio kolegos „Go3 Sport“ Žilvino Aleksandravičiaus darbu.

„Man tai šitų muštynių visas „highlightas“ yra Žilvinas Aleksandravičius, – laidoje su šypsena pareiškė Vyšniauskas. – Ta prasme, kaip jis komentavo visą tą veiksmą, tai buvo kažkas tokio. Lietuvoje nėra kito komentatoriaus, kuris būtų taip įtraukęs į tas muštynes. Aš tris kartus atsisukinėjau ir peržiūrinėjau.“

Žaibiškai ir netikėtai susiklosčiusioje situacijoje rungtynių komentatorius spėjo su visu veiksmu ir vaizdingai jį nupasakojo.

„Kas iškirto Džananą Musą? Yabusele tvarkosi su Exumu… Deckas iškarto pajungia kumščius. Pirmas, pirmas naudoja jėgą… Olegas Latiševas, pusmetriu mažesnis už visus bando sukontroliuoti situaciją. Nepavyks, tikrai nepavyks…, – šypsodamasis kolegai Jovarui Skanui pasakojo Vyšniauskas. – Kaip jis varė. Ten buvo penkios minutės elitinio komentavimo. Tai yra nerealu.“

Vyšniauskas paatviravo, kad apskritai Eurolygos rungtynes mėgsta stebėti komentuojant Aleksandravičiui.   

„Man Žilvinas per Eurolygą yra Top. O kaip jis komentavo tas muštynes, tai yra vau“, – gerų žodžių kolegai negailėjo Vyšniauskas.

Daugiau apie skandalingas muštynes Eurolygoje laidoje „Trigubas dublis“ nuo 01:31:17.

Pasidalinti