Lietuvos taurėje – „Žalgirio“ pergalė prieš šalies čempionus

Vilniaus „Žalgiris“. Paulius Peleckis/BNS nuotr.

FPRO LFF taurės antrajame etape Vilniaus „Žalgiris“ namuose susitvarkė su šalies futbolo čempionais.

Jau antrajame Lietuvos futbolo taurės etape burtai suvedė dvi iš pajėgiausių šalies komandų. Namuose rungtyniavę vilniečiai laimėjo 2:1 ir kovą dėl taurės tęs aštuntfinalyje.

Nuo mačo pradžios žalgiriečiai daugiau kontroliavo kamuolį, o „Panevėžys“, pasitaikius progai, stengėsi kontratakuoti. „Žalgirio“ išpuoliai buvo pavojingesni ir po Bopesu perdavimo Arminas Hodžičius 40 minutę išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje sužaidus 12 minučių kilo sumaištis panevėžiečių baudos aikštelėje ir nuo Jovano Čadženovičiaus kojos kamuolys įskriejo į Tomo Švedkausko ginamus vartus – 2:0.

Rungtynių pabaigoje žalgiriečiai atsitraukė į gynybą, o „Panevėžys“ rengė vieną išpuolį po kito. Viena iš atakų baigėsi tiksliu Nika Kacharava smūgiu galva, tačiau laiko buvo likę per mažai.

Teisėjo švilpukas, skelbiantis rungtynių pabaigą, nuaidėjo panevėžiečiams benešant kamuolį link aikštės vidurio.