Lietuvos rinktinė puikiu stiliumi nugalėjo Latvijos futbolininkus

Artūras Dolžnikovas pelnė pirmą savo įvartį Lietuvos rinktinėje. Lietuvos futbolas facebook nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė atsidūrė per žingsnį, kad nutrauktų net 14 metų trunkantį badą Baltijos taurėje. Edgaro Jankausko vadovaujama rinktinė turnyro pusfinalyje 2:0 nugalėjo Latvijos komandą.

Nors Liepojoje vykusiose rungtynėse kamuolį daugiau kontroliavo aikštės šeimininkai, pavojingesnes progas susikūrė lietuviai.

Antro kėlinio pradžioje Armandas Kučys po puikaus Pauliaus Golubicko perdavimo pelnė antrą savo įvartį Lietuvos futbolo rinktinėje.

A lygoje 6 įvarčius įmušęs puolėjas pirmą savo įvartį pasiuntė į Gibraltaro vartus.

72 minutę nuostabų ir pirmą savo įvartį Lietuvos rinktinėje pelnė Artūras Dolžnikovas. Jis taip pat yra vienas naudingiausių A lygos futbolininkų pirmoje sezono dalyje. Abu rinktinės įvarčius pelnę žaidėjai atstovauja „Kauno Žalgirio“ komandai.

@odangau

Lietuvos futbolo rinktinės pergalė prieš Latviją

♬ original sound – O, Dangau!

Aikštės šeimininkai kamuolį kontroliavo 59% laiko. Tačiau lietuviai atliko dviem smūgiais į varžovų vartus daugiau – 5.

Latvijos rinktinė pavojingiausią progą turėjo pirmo kėlinio viduryje. Šeimininkų smūgiuotą kamuolį iš kėlių metrų sėkmingai atrėmė Lietuvos rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas.

Abi rinktinės pasauliniame reitinge yra viena šalia kitos – Lietuva 137, Latvija 136.

Lietuvos komandą Liepojoje palaikė keli šimtai Vyčio tribūnos aistruolių, kurie surengė ir specialią eiseną palaikyti Lietuvos futbolo rinktinei.

Jankausko vadovaujama Lietuvos futbolo rinktinė iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Antradienį Dariaus ir Girėno stadione Lietuvos rinktinė žais su Estijos ir Farerų salų poros nugalėtoja. Antrasis Baltijos taurės pusfinalio mačas prasidės šeštadienį 19 valandą.