Lietuvos komentatorių reakcija į EČ nelaimėlio nuošalę sudrebino internetą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Romelu Lukaku (Scanpix nuotr.)

Belgijos rinktinės puolėjas Romelu Lukaku jau vadinamas vienu didžiausių Europos čempionato nelaimėlių, o pastarasis „Roma“ klubo puolėjo mačas isterinį juoką sukėlė net ir Lietuvos komentatoriams.

Įpusėjus antrajam rungtynių su Rumunija kėliniui Lukaku dvigubino belgų pranašumą, tačiau tuomet dar kartą įsikišo VAR. Automatinei sistemai subraižius linijas paaiškėjo, kad puolėjas pateko į mikroskopinę nuošalę.

VAR dėl nuošalės atšaukė jau trečią Lukaku įvartį šiame Europos čempionate. Kone visuose epizoduose reikšmingo pranašumo prieš varžovus neturėjęs belgas su trimis įvarčiais šiuo metu būtų rezultatyviausias turnyro žaidėjas.

‘HUGE advantage by Lukaku against his defender’ Lithuanian sportscaster reaction to Belgium’s dissalowed goal
byu/westpawspike insoccer

Pastoviai VAR atšaukinėjami įvarčiai sukėlė isterinį juoką ir Lietuvos komentatoriams Ryčiui Vyšniauskui ir apie išsikišusį raumeningą Lukaku petį juokavusiam Arūnui Klimavičiui.

„Didžiulį pranašumą prieš gynėją Lukaku turėjo šioje situacijoje“, – ironizavo Vyšniauskas.

Komentatorių reakcija netrukus išpopuliarėjo ir internete. „Reddit“ tinkle lietuvių epizodas sulaukė kelių tūkstančių patiktukų ir šimtų komentarų.

Belgija po dviejų mačų yra iškovojusi tris taškus, kaip, beje, ir visos kitos E grupės komandos. Lemiami mačai šioje grupėje bus žaidžiami trečiadienį.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti