Lietuvos jaunimo rinktinės sužinojo atrankos į Europos čempionatus varžovus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
UEFA nuotr.
Casino Admiral Casino Admiral

Penktadienį buvo ištraukti 2025-ųjų Europos vaikinų U17 ir U19 čempionatų atrankos burtai.

17-mečiai lietuviai savo kelią link finalinio turnyro pradės 8-oje grupėje, kurioje jiems teks varžytis su Airijos, Škotijos ir Šiaurės Airijos rinktinėmis.

Pirmojo etapo mini turnyrai bus sužaidžiami nuo šios vasaros iki rudens, grupių pirmos dvi komandos pateks į antrąjį atrankos etapą, kuris vyks kitą pavasarį.

Finaliniame turnyre, kuris 2025-ųjų vasarą vyks Albanijoje, varžysis 8 komandos.

Visos U17 atrankos grupės:

1 grupė: Anglija, Švedija, Latvija, Malta.

2 grupė: Lenkija, Slovėnija, Sakartvelas, Armėnija.

3 grupė: Nyderlandai, Kroatija, Albanija, Farerų Salos.

4 grupė: Belgija, Ukraina, Kosovas, Kazachstanas.

5 grupė: Portugalija, Bosnija ir Hercegovina, Suomija, Lichtenšteinas.

6 grupė: Vengrija, Graikija, Rumunija, Azerbaidžanas.

7 grupė: Vokietija, Čekija, Baltarusija, Andora.

8 grupė: Airija, Škotija, Šiaurės Airija, Lietuva.

9 grupė: Italija, Norvegija, Velsas, San Marinas.

10 grupė: Šveicarija, Izraelis, Juodkalnija, Moldova.

11 grupė: Prancūzija, Slovakija, Kipras, Gibraltaras.

12 grupė: Isopanija, Islandija, Šiaurės Makedonija, Estija.

13 grupė: Serbija, Turkija, Bulgarija.

14 grupė: Danija, Austrija, Liuksemburgas.

19-mečiams burtai nulėmė patekimą į trečiąją grupę, kur jų varžovais bus Anglijos, Belgijos ir Bulgarijos rinktinės.

Finalinis turnyro etapas vyks 2025-ųjų vasarą Rumunijoje. Į antrą atrankos etapą pateks pirmos dvi visų grupių komandos bei viena geriausioji trečią vietą užėmusi ekipa. Atrankos turnyrai turės būti sužaisti šių metų rudenį.

Visos U19 atrankos grupės:

1 grupė: Ukraina, Nyderlandai, Slovėnija, Kazachstanas;

2 grupė: Vokietija, Vengrija, Kipras, Andora.

3 grupė: Anglija, Belgija, Bulgarija, Lietuva.

4 grupė: Turkija, Lenkija, Malta, Gibraltaras.

5 grupė: Prancūzija, Škotija, Velsas, Lichtenšteinas.

6 grupė: Čekija, Suomija, Šveicarija, San Marinas.

7 grupė: Airija, Islandija, Azerbaidžanas, Moldova.

8 grupė: Italija, Graikija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija.

9 grupė: Norvegija, Švedija, Sakartvelas, Estija.

10 grupė: Ispanija, Austrija, Kosovas, Farerų Salos.

11 grupė: Izraelis, Danija, Šiaurės Airija, Albanija.

12 grupė: Slovakija, Latvija, Šiaurės Makedonija, Liuksemburgas.

13 grupė: Serbija, Kroatija, Armėnija, Baltarusija.

Casino Admiral Casino Admiral
Pasidalinti