Lietuvos 17-mečiai pasaulio pirmenybėse nepasigailėjo Afrikos atstovų

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Kristupas Sabeckas. FIBA nuotr.

Pergalingą pasirodymą Stambule vykstančiame FIBA pasaulio U17 čempionate pratęsė Lietuvos rinktinė.

Komandinį žaidimą demonstravę Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai nelygioje kovoje 94:43 pervažiavo bendraamžius iš Kamerūno bei įsirašė antrą pergalę iš tiek pat galimų. Primename, kad vakar Lietuvos rinktinė 103:89 įveikė Kanados komandą.

Įtvirtinti pirmą vietą grupėje lietuviai mėgins antradienį, kuomet susitiks su Kinijos komanda. Pirma pozicija leistų iki pat finalo išvengti visus nuo kelio šluojančių amerikiečių.

Dviženklį pranašumą lietuviai pasiekė jau pirmajame ketvirtyje, o pirmą rungtynių pusę laimėjo 38:21. Po pertraukos skirtumas tarp komandų toliau augo, o mačo pabaiga virto visišku formalumu.

Lietuviai rungtynėse išdalino 30 rezultatyvių perdavimų, o Afrikos atstovai vienas kitam asistavo vos 4 sykius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus surinkęs Kristupas Sabeckas. Po 12 taškų pridėjo Vytis Šliogeris, Simas Raščius, Gabrielius Buivydas ir Augustas Kičas.

Pasidalinti