Sedekerskis žaidė naudingai, bet pergalę šventė Grigonis

Baskonia twitter nuotr.

Tadas Sedekerskis pranoko Marių Grigonį, tačiau „Baskonia“ nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ekipai rezultatu 95:81.

Abi komandos prieš šias rungtynes buvo iškovojusios po 1 pergalę ir patyrusios po 3 pralaimėjimus.

Didesnę pirmo ketvirčio dalį pirmavo „Baskonia“, tačiau Mathiaso Lessorto ir Konstantino Mitoglou vedami graikai perėmė iniciatyvą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 48:43.

Grigonis pirmą kėlinuką žaidė be keitimų, o pirmoje rungtynių pusėje aikštėje praleido net 17 minučių.

Aidint trečio kėlinuko sirenai, sudėtingą tritaškį pataikė Nicco Manionas ir sumažino Atėnų komandos pranašumą iki 4 taškų.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Panathinaikos“ pavyko spurtuoti ir pasiekti dviženklį pranašumą – 77:66. Baskai intrigos atkurti nesugebėjo ir užtikrintą pergalę, rezultatu 95:81, šventė Graikijos komanda.

„Panathinaikos“ dominavo po krepšiais ir sugriebė 10 kamuolių daugiau nei varžovai – 42 prieš 32.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Lessortas – 23 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 31 naudingumo balai. Mitoglou taip pat pelnė 23 taškus. Kyle’as Guy’us pridėjo 13 taškų, o Kostas Sloukas – 12 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Grigonis aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 7 taškus bei atkovojo 4 kamuolius. Tikslą pasiekė 1 Mariaus tolimas metimas iš 5.

„Baskonia“ gretose daugiausiai taškų pelnė Marcusas Howardas – 22. Marinkovičius pridėjo 19, o Manionas – 17.

Sedekerskis buvo naudingiausias savo komandoje. Jo sąskaitoje 9 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

Antrą pergalę iškovoję „Panathinaikos“ krepšininkai kitą savaitę išvykoje susikaus su Barselonos komanda.

Baskų komanda antrą pergalę bandys iškovoti namuose, rungtynėse su Belgrado „Partizan“.