Lietuviškų Slovėnijos komandų pergalės Konferencijų lygoje

NK Maribor X nuotr.

Pergalingai antrą UEFA Konferencijų lygos atrankos etapą pradėjo dvi Slovėnijos komandos, kurių gretose skirtingai pasižymėjo futbolininkai iš Lietuvos.

Liublianos „Olimpija“ namuose 2:0 palaužė Žitomyro „Polissya“ iš Ukrainos. Justas Lasickas jau per teisėjo pridėtą laiką atliko rezultatyvų perdavimą Diogo Pinto, kuris pelnė antrąjį komandos įvartį.

Tiek Lasickas, tiek įvarčio autorius į rungtynes žengė antrajame kėlinyje. Lietuvis aikštėje pasirodė 80-tą minutę, o Pinto – 63-ią.

Liublianos komanda Konferencijų lygoje kovas pradėjo nuo antrojo atrankos etapo.

Pijaus Širvio atstovaujama „Maribor“ namuose taip pat 2:0 įveikė rumunų „Universitatea Craiova“, kurie nuo 31-os minutės rungtyniavo mažumoje.

Širvys 52-ą susitikimo minutę užsidirbo geltoną kortelę, o 82-ą buvo pakeistas. Pirmą įvartį jo komandai 58-ą minutę pelnė Janas Repas, o rezultatą 88-ą minutę padvigubino Arnelis Jakupovičius.

„Maribor“ tarptautinį žygį pradėjo Europos lygoje, tačiau ten 1:2 ir 2:2 krito prieš Matijaus Remeikio atstovaujamą Plovdivo „Botev“.

Atsakomąsias rungtynes Lasicko ir Širvio komandos žais išvykose rugpjūčio 1 dieną.