Lietuviška dramos pabaiga: „Warriors“ parklupdė Sabonio dėjimas

Domantas Sabonis. Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas puikias rungtynes, o jo atstovaujama Sacramento „Kings“ ekipa iškovojo antrą pergolę paeiliui.

Penktadienio rytą Mike’o Browno auklėtiniai po dramatiškos ir rezultatyvios kovos 134:133 nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Dar likus kiek mažiau nei pusei minutės iki mačo pabaigos „Kings“ atsilikinėjo 132:133, tačiau tuomet Sabonis įkrovė iš viršaus ir komandai dovanojo pergalę.

Sulig šia akistata prasidėjo ir „Kings“ 7 rungtynių išvykose paeiliui serija.

Sabonis iš viso aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pasižymėjo 18 taškų, 8 atkovotais kamuoliais ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Dvigubą dublį lietuvis buvo surinkęs dar nesibaigus 3 kėliniui – 16 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ gretose karjeros rungtynes sužaidė puolėjas Harrisonas Barnesas – per 40 minučių jis surinko 39 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius.

De’Aaronas Foxas prie pergalės prisidėjo 29 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais, tačiau jam būnant aikštėje „Kings“ surinko 12 taškų mažiau nei varžovai.

„Warriors“ ekipai tai buvo antras mačas nuo to laiko, kai ji dėl asistento Dejano Milojevičiaus mirties praleido 8 dienas be rungtynių.

Kalifornijos komandos gretose rezultatyviausias su 33 taškais buvo Stepehenas Curry, Jonathanas Kuminga pridėjo 31 tašką.