Lietuva pranoko Baltarusiją ir iškopė į kitą atrankos etapą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinė (LFF nuotr.)

Lietuvos vyrų futsal rinktinė šeštadienį užbaigė savo pasirodymą FIFA futsal pasaulio čempionato atrankos pagrindiniame etape. Ketvirtame mače lietuviai neutralioje arenoje Armėnijoje 2:2 (1:0) išsiskyrė su Baltarusijos komanda.

Tai reiškia, jog lietuviai garantavo sau antrą vietą grupėje ir žaidimą pagrindinio atrankos etapo atkrintamosiose varžybose. Baltarusiai dar gali pavyti lietuvius taškais (tam jiems reikia įveikti portugalus antradienį vyksiančiose rungtynėse), tačiau lietuviai turi pranašumą tarpusavio dvikovose.

Ten lietuviai žais su viena iš kitų komandų, savo grupėje likusių antroje vietoje, bet nepatekusių tiesiai į elitinį atrankos etapą.

Lietuviai dvikovoje pasižymėjo pirmieji, kai 8 minutę tiksliai smūgiavo rinktinės senbuvis Albertas Voskunovičius. Kėlinio viduryje baltarusiai išnaudojo savo pražangų limitą ir lietuviai baudiniu galėjo savo persvarą padidinti, tačiau Edgaras Baranauskas šia proga nepasinaudojo.

Kėliniui artėjant į pabaigą pražangų limitą išnaudojo ir lietuviai, tačiau Baltarusijos futbolininkas baudinį pasiuntė į virpstą ir rezultatas toliau liko nepakitęs.

Antrasis kėlinys lietuviams prasidėjo labai prastai – nesužaidus nė minutės varžovai pasižymėjo ir rezultatas tapo lygus 1:1. Vėliau varžovai lietuvius spaudė, tačiau Ernestas Macenis patikimai atrėmė oponentų bandymus. Visgi net ir jis buvo bejėgis, kai antroje kėlinio dalyje baltarusius į priekį išvedė Dmitrijus Losas.

Vis dėlto lietuviai rankų nenuleido ir mačui artėjant prie pabaigos rezultatą išlygino Vladimiras Derendiajevas. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo įvartis, išvedęs mūsiškius į kitą etapą.

Pasidalinti