„Lietkabelyje“ – kitas brolis Kalaitzakis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipą papildė dar vienas žaidėjas – į komandą atvyksta Georgios Kalaitzakis. Su legionieriumi iš Graikijos sudaryta sutartis vienam sezonui.

Komandos naujokui Panevėžys pažįstamas – čia 2020-21 m. sezono pabaigoje ir 2021-22 m. sezone rungtyniavo jo brolis Panagiotis.

Georgios anksčiau taip pat yra rungtyniavęs Lietuvoje, kuomet 2019-20 m. sezone kartu su broliu atstovavo Kėdainių „Nevėžiui“.

Iki etapo Lietuvoje Kalaitzakis nuo 2015 m. rungtyniavo Atėnų „Panathinaikos“ klube, su kuriuo būdamas 18-os debiutavo Eurolygoje. Į Graikijos sostinę Georgios grįžo 2020-21 m. sezone, kuriame po 4-tą kartą laimėjo šalies lygą ir taurę.

2021 m. Kalaitzakis išgirdo savo pavardę NBA naujokų biržoje, o šansą debiutuoti stipriausioje planetos lygoje jam suteikė Milvokio „Bucks“ klubas, kuriame graikas sužaidė 9-erias rungtynes.

Vėliau tame pačiame sezone „7bet-Lietkabelio“ naujokas prisijungė prie Oklahomos „Thunder“ komandos, kurioje per 4 mačus vidutiniškai gavo pasireikšti po daugiau nei 41 minutę ir rinko po 17,5 taško.

Geriausias rungtynes NBA Kalaitzakis sužaidė 2022 m. balandžio 9 d. prieš Los Andželo „Lakers“, kuomet pelnė 25 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Galimybių pasirodyti Georgios gavo ir NBA G lygoje, kur „Bucks“ ir „Thunder“ dukterinėse komandose Viskonsino „Herd“ ir Oklahomos „Blue“ iš viso žaidė 33 kartus.

Po sezono, praleisto už Atlanto, 25-erių krepšininkas grįžo į „Panathinaikos“ ir 2022-23 m. sezone žengė ant parketo 26-eriose Eurolygos rungtynėse, kuriose fiksavo 2 taškų ir 1,1

Praėjusiame sezone Kalaitzakis žaidė Vokietijos pirmenybėse, Tiubingeno „Tigers“ gretose, kur vidutiniškai rinko po 10,5 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir 9,6 naudingumo balo. 

kklietkabelis.lt informacija

Pasidalinti