„Lietkabelis“ namie palaužė „Wolves“

Georgios Kalaitzakis. Betsafe-LKL R.Lukoševičiaus nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda Betsafe-LKL favoritų akistatoje … nugalėjo Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandą. Trečią vietą praėjusiame sezone iškovoję panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 83:81.

Tai antrą Panevėžio komandos pergalė iš tiek pat galimų Lietuvos čempionate. „Wolves“ patyrė pirmą pralaimėjimą.

Puikias rungtynes sužaidė ir itin svariai prie pergalės prisidėjo Georgiosas Kalaitzakis. Jis pataikė tris tritaškius iš penkių ir išviso surinko 23 taškus.

„Lietkabelis“ agresyviai pradėjo susitikimą ir pirmą ketvirtį laimėjo trylikos taškų skirtumu – 28:15.

Nenado Čanako treniruojami krepšininkai įgytą persvarą išsaugojo pirmoje rungtynių pusėje ir didžiąją laiko dalį pirmavo antroje pusėje.

„Wolves“ krepšininkai vedami Anthony Cowano sugebėjo atsitiesti ir likus žaisti šešias minutes išlygino rezultatą 74:74.

Aikštės šeimininkai itin svarbiu rungtynių momentu suaktyvino gynybą ir daugiau nei tris minutes neleido varžovams pelnyti nė vieno taško – 81:74.

„Wolves“ nepalūžo ir likus žaisti 30 sekundžių atsilikdami trimis taškais turėjo kamuolį savo rankose. Jeffery Tayloro ataka buvo nesėkminga, o Panevėžio komanda realizavusi baudų metimus iškovojo svarbią pergalę sezono starte.

„Lietkabelis“ ir „Wolves“ šią savaitę pralaimėjo kovas Europos taurės rungtynėse.

„7bet-Lietkabelis“: Georgios Kalaitzakis 23, Marko Pecarski 14, Danielius Lavrinovičius ir Oleksandras Kovliaras po 10, Dovis Bičkauskis 9, Andrija Stipanovičius ir Vytenis Lipkevičius po 6.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20, Andrew Andrewsas 15, Tre’shawnas Thurmanas 12, Garrisonas Brooksas 10, Jeffery Tayloras 7, Marekas Blaževičius 6.