„Lietkabelio“ atakoms diriguos 21-erių ukrainietis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Oleksandras Kovliaras

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia komplektacijos darbus – į komandą atvyksta ukrainietis Oleksandras Kovliaras. Su pirmuoju tarpsezonio naujoku sudaryta vienerių metų sutartis.

21-erių gynėjas praėjusiame sezone atstovaudamas Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ klubui rungtyniavo Ispanijos pirmenybėse, kur per 14 rungtynių, turėdamas svarbią rolę, vidutiniškai žaidė po 17 minučių ir rinko po 6,5 taško, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir 5,9 naudingumo balo.

Geriausias savo rungtynes vienoje stipriausių Europos lygų Kovliaras sužaidė sausio 7 d., kuomet dvikovoje su „Barcelona“ pelnė 15 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Į Ispaniją lapkričio mėnesį Kovliaras persikėlė po sėkmingos sezono pradžios Talino „Kalev“ (Estija) ekipoje, kur Estijos-Latvijos lygoje per 8 rungtynes fiksavo 14,4 taško (43% trit.), 6,3 rezultatyvaus perdavimo ir 16,8 naudingumo balo. 

20222-23 m. sezone ukrainietis taip pat buvo vienas pagrindinių „Kalev“ žaidėjų, o anksčiau per savo neilgą karjerą atstovavo Tartu „Ulikool“ (Estija) ir Južnės „Khimik“ (Ukraina).

„7bet-Lietkabelio“ naujokas buvo vienas lyderių savo šalies jaunimo rinktinėse, o 2023 m. vasario FIBA lango metu debiutavo Ukrainos vyrų nacionalinėje komandoje.

Su ja Kovliaras sužaidė ketverias oficialias rungtynes ir vieną draugišką mačą, kuriame praėjusių metų liepos 29 d. susitiko su Lietuvos rinktine ir pelnė 18 taškų

Pasidalinti