Liepsnojęs Klay Thompsonas suleido 12 tritaškių

Klay Thompsonas (AP-SCANPIX nuotr.)

Geriausią savo versiją priminęs Klay Thompsonas nuvedė „Golden State Warriors“ (28-26) į pergalę.

12 tritaškių sumetusio krepšininko vedama ekipa namuose 141:114 sutriuškino Oklahomos „Thunder“ (25-28).

Thompsonas per 33 minutes surinko 42 taškus (3/6 dvit., 12/16 trit.), 3 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Tik du žaidėjai NBA istorijoje yra įmetę 12 tritaškių daugiau nei kartą. Tai – „Warriors“ duetas Stephenas Curry ir Thompsonas, kurie tai padarė po dusyk.

Be to, tai yra antras geriausias tritaškių rezultatas per Thompsono karjerą. 2018-19 m. sezone jis buvo įmetęs net 14 tolimų metimų.

Taip pat Thompsonas yra vienintelis NBA žaidėjas, surinkęs 40 taškų, nors nemetė nė vieno baudos metimo.

Po įspūdingo pasirodymo „Warriors“ namų arena plojo atsistojusi Thompsonui.

Verta priminti, jog Thompsonas 2019 m. NBA finalo serijoje nusitraukė kryžminius kelio raiščius. Vėliau patyrė ir Achilo sausgyslės traumą, kuri nuo žaidimo jį sulaikė dviem sezonams.

„Warriors“ šiame mače vertėsi be Curry, Andre Iguodalos ir Ryano Rollinso. Svečiams nepadėjo Lu Dortas, Chetas Holmgrenas, Aleksejus Pokuševskis ir Jeremiah Robinsonas.

„Thunder“ gretose labiausiai išsiskyrė Shai Gilgeous-Alexanderis, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 20 taškų (6/15 dvit., 0/1 trit., 8/8 baudų) ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“ laimėjo du mačus paeiliui ir Vakarų konferencijoje žengia 7 vietoje. „Thunder“ yra 12 pozicijoje.

„Warriors“: Klay Thompsonas 42, Jordanas Poole’as 21 (12 rez. perd.), Andrew Wigginsas 18, Donte DiVincenzo 14, JaMychalas Greenas 12.
„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 20, Aaronas Wigginsas 19, Tre Mannas 18, Joshas Giddey 15.