Lessort’as sužaidė karjeros rungtynes, o „Monaco“ nuo pažeminimo labiausiai gelbėjo Motiejūnas

Mathias Lessort'as (Scanpix nuotr.)

Marius Grigonis po įspūdingo dvigubos Eurolygos savaitės starto buvo kuklesnis, tačiau Atėnų „Panathinaikos“ vis tiek iškovojo lengvą pergalę.

Ketvirtadienį Ergino Atamanao auklėtiniai be didelio vargo namuose 88:63 susidorojo su „Monaco“ krepšininkais.

Per pirmas 28,5 minutės Saša Obradovičiaus auklėtiniai sukrapštė menkus 39 taškus, PAO sumetė 62 ir nužygiavo iki užtikrintos pergalės.

Motiejūnas „Monaco“ komandoje žaidė rezultatyviausiai, nors aikštėje praleido tik 20 minučių. Jo sąskaitoje buvo 13 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 13 naudingumo balų (daugiausiai komandoje).

Antradienį 7 tritaškius suleidęs ir karjeros rekordą pagerinę Grigonis žaidė 33 minutes, tačiau surinko tik 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Panathinaikos“ gretose monstrišką mačą sužaidė Mathias Lessort’as. Centras pakartojo taškų rekordą (23), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko rekordinius 42 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 21 tašką pelnęs Kendrickas Nunnas.

PAO tai buvo 11 pergalė per pastarąsias 12 rungtynių visuose turnyruose.