Lengva „Barcos“ pergalė prieš PAO pažymėta Parkerio rekordu ir 17-mečio debiutu

Barcelona krepšininkai (Barca Basket nuotr.)

Roko Jokubaičio ir Nicolaso Laprovittolos traumos „Barcelona“ komandai nesutrukdė iškovoti triuškinančios pergalės.

Penktadienį Rogerio Grimau auklėtiniai 80:72 užtikrintai patiesė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus, kuriems tai buvo 4 pralaimėjimas per 6 rungtynes.

Prieš šį mačą „Barca“ pranešė, jog dėl klubo skausmų žaisti negalės Jokubaitis, o jo sugrįžimas į aikštelę priklausys nuo reabilitacijos.

Tai penktadienio mače aikštėje paliko vieną lietuvį. Marius Grigonis savo komandoje buvo vienas lyderių – pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviau už jį „Panathinaikos“ gretose žaidė tik Jerianas Grantas ir Alexandras Balčerowskis, atitinkamai surinkę 15 ir 12 taškų.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barcos“ pranašumas pasiekė rekordinius 28 taškus (75:47), tačiau tuomet paskutinę atkarpą laimėjo 25:5 ir išvengė pažeminimo.

Katalonų gretose rezultatyvumo rekordą užfiksavo Jabari Parkeris, surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius. Prieš tai geriausias rungtynes „Barcos“ gretose Eurolygoje komandos naujokas sužaidė spalio 20 dieną prieš Miuncheno „Bayern“, kuriam įmetė 15 taškų.

12 taškų „Barcai“ pridėjo Oriolas Pauli.

Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos Eurolygoje debiutavo ir „Barcos“ 17-metis Elhadji Dame Sarras.