Lemtingi Karnišovo sprendimai, nulemsiantys „Bulls“ ateitį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Čikagos „Bulls“ ir jos krepšinio operacijų viceprezidento Artūro Karnišovo laukia klubo kryptį nulemsiančių sprendimų vasara.

Darnellas Mayberry iš „The Athletic“ teigia, kad sunku patikėti, jog „Bulls“ vis dar nėra nusprendę, kurią kryptį jie pasirinks laisvųjų agentų rinkoje.

Artūras Karnišovas po to, kai NBA naujokų biržoje vienuoliktu šaukimu pasirinko Matą Buzelį, tiesiogiai neatsakė į klausimus apie klubo ateities planus.

„Tu pasiruoši, bet negali žinoti, kas bus prieinamas laisvųjų agentų rinkoje, – teigė Karnišovas. – Kai tik žinosime, galėsime pasakyti daugiau.“

„Bulls“ jau pradėjo šios vasaros darbus, iškeisdami Alexą Caruso į Joshą Giddey praėjusią savaitę. Klausiamas, kodėl nesiekė gauti šaukimų mainais už Caruso, Karnišovas pabrėžė, kad Čikagos klubas sumokėjo reikiamą kainą už perspektyvų 21-erių metų gynėją.

„Manau, kad šis sandoris buvo teisingas“, – sakė Karnišovas. – Abi pusės gavo tai, ko norėjo.“

Čikagos „Bulls“ veteranas DeMaras DeRozanas, kuris vasarą tampa neapribotu laisvuoju agentu, ne kartą išreiškė norą likti komandoje. Tačiau jo amžius, žaidimo stilius ir pageidaujamas atlyginimas gali nebeatitikti „Bulls“ ekipos planų.

Paklaustas, ar vis dar tiki, kad Čikagos klubas gali pasirašyti sutartį su DeRozanu, Karnišovas išvengė tiesaus atsakymo.

„Kaip minėjau anksčiau, mes žiūrime į viską. Tai vis dar yra viena iš galimybių.“

Po Alexo Caruso ir Josho Giddey mainų tapo aišku, kad „Bulls“ gali tapti jaunesne ir atletiškesne komanda. Giddey prisijungs prie Coby White‘o, Ayo Dosunmu, Daleno Terry, Juliano Phillipso, Mato Buzelio ir sudarys stiprią, jaunesnių nei 25-erių metų žaidėjų grandį.

Kol kas „Bulls“ pasirinktas kursas atrodo kaip kažko naujo ir intriguojančio pradžia. Tačiau su turimais Zacho LaVine‘o ir Lonzo Ballo kontraktais, Čikagos klubo laukia vasara, pilna svarbių sprendimų.

Pasidalinti