Leipcigo futbolininkų šturmą atlaikęs „Real“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Vinicius Junioras (Vini Jr. twitter nuotr.)

Madrido „Real“pavyko išsaugoti lygiąsias 1:1 atsakomosiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse su Leipcigo RB komanda. Dėka išvykoje pasiektos pergalės 1:0, į ketvirtifinalį žengė Karališkasis Madrido klubas.

Pirmajame rungtynių kėlinyje kiek daugiau kamuolį kontroliavo Madrido futbolininkai, tačiau nieko įsimintino sukurti nesugebėjo. Svečiai atliko 6 smūgius – dvigubai daugiau nei „Real“, o bent dviejų neblogų progų neišnaudojo Loisas Openda, abu kartus smūgiavęs pro šalį.

Po pertraukos vėl aštresni buvo vokiečiai, tačiau vieną iš jų atakų nutraukė Toni Kroosas ir į greitą ataką paleido Jude’ą Bellinghmą. Anglas perbėgęs daugiau nei pusę aikštės smūgiui išvedė Viniucių, kuris stipriu smūgiu nuginklavo Peteri Gulacsi.

Sužaidus vos 3 minutes Leipcigo komandos kapitonas Willi Orbanas laimėjo dvikovą su Nacho ir galva pelnė išlyginamąjį įvartį.

Po išlyginamojo įvarčio Vokietijos komanda visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir siuntė vieną smūgį po kito į Carloso Ancelotti komandos vartus. 78 minutę aikštėje pasirodęs Luka Modričius atnešė ramybės Madrido komandai ir padėjo susigrąžinti kamuolio kontrolę.

Antrą pridėtą minutę Dani Olmo gudriu smūgiu aukšta trajektorija pataikė į Andrijaus Lunino ginamų vartų skersinį.

Vokietijos komanda rungtynėse atliko net 20 smūgių, iš kurių į vartų plotą skriejo tik 4. „Real“ smūgiavo 11 kartų, į varų plotą – 3 kartus. Abiejų komandų žaidėjams buvo parodytos po 3 geltonos kortelės.