Legendos pratęsimas: Sabonis Sakramente vilkės 11 numerį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Domantas Sabonis (BNS Foto nuotr.)

Sakramento „Kings“ legendos Bobo Davieso vaikai davė leidimą Domantui Saboniui vilkėti 11 numeriu paženklintus marškinėlius, kurie yra iškelti į arenos palubes.

Arenose pakelti komandų marškinėlių numeriai išeina į pensiją ir žaidėjai įprastai jų rinktis nebegali. Vis tik, žinodami Domanto Sabonio ryšį su šiuo numeriu, mirusio Davieso vaikai suteikė teisę lietuviui nuo kito sezono ant savo marškinėlių turėti numerį 11.

„Mano broliai ir aš didžiuojamės savo tėvu ir viskuo, ką jis pasiekė per savo karjerą NBA. Jis turėjo didelę svarbą mūsų šeimoje ir įkvėpė jaunus sportininkus. Žinodami Sabonio šeimos ypatingą ryšį su numeriu 11, mes nusprendėme, kad yra tinkama pasidalinti mūsų tėčio numeriu su Domantu ir palinkėti jam sėkmės.“

Daviesas visą 10 metų karjerą praleido tuomet Ročesterio „Royals“ ir 1951 padėjo komandai iškovoti vienintelį lygos trofėjų frančizės istorijoje.

„Numeris 11 turi ypatingą vietą mano ir tėčio gyvenimuose. Aš, pagerbdamas tėtį, jį vilkėjau visą savo karjerą. Labai dėkoju Daviesų šeimai, kad pasidalino numeriu 11 su manimi. Nekantrauju tęsti visų, vilkėjusių šį numerį prieš mane, istoriją,“ – dėkingumą reiškė Sabonis.

Iki šiol Sakramento komandoje lietuvis rungtyniavo, vilkėdamas marškinėlius su 10 numeriu. Iki tol visą karjerą Domantas rungtyniavo su numeriu 11, kuris yra neatsiejamas nuo jo tėvo Arvydo.

Pasidalinti