Legendinis „Chelsea“ vartininkas papildė aukščiausią JK ledo ritulio lygą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Petras Cechas

Legendinis Londono „Chelsea“ vartininkas Petras Cechas prisijungė prie Jungtinės Karalystės Elitinės ledo ritulio lygos komandos „Belfast Giants“.

Prie „Giants“ buvęs Čekijos rinktinės vartininkas prisijungė kaip laikina pamaina nuomos pagrindais iš savo „Oxford City Stars“ komandos, rungtyniaujančios trečiame pagal pajėgumą ledo ritulio divizione.

41-erių Cechas, „Premier“ lygoje sužaidęs 600 rungtynių, savo karjerą futbole baigė po 2018-2019 m. sezono, tačiau netrukus prisijungė prie ketvirtame divizione rungtyniaujančios komandos „Guildford Phoenix“. Birželį „Chelsea“ legenda pakilo divizionu aukščiau, kai sukirto rankomis su Oksfordo komanda.

„Petras yra daug pasiekęs atletas, žinantis ko reikia aukščiausiame lygyje, todėl jo parama šiuo nuomos laikotarpiu bus neįkainojama“, – teigė „Giants“ strategas Adamas Keefe’as.

„Giants“ Elitinės ledo ritulio lygos nugalėtoja yra tapusi septynis kartus.

Cechas į „Chelsea“ iš „Rennes“ atvyko 2004 m. kaip vienas pirmųjų Romano Abramovičiaus eros pirkinių ir per 11 sezonų Londone iškovojo 4 „Premier“ lygos titulus, 5 FA taures, laimėjo Čempionų ir Europos lygas.

Pasidalinti