Legenda atsisveikina: po Europos čempionato Kroosas baigs futbolininko karjerą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Toni Kroosas (Scanpix nuotr.)

Madrido „Real“ ir Vokietijos futbolo legenda Toni Kroosas po šią vasarą vyksiančio Europos futbolo čempionato baigs savo futbolininko karjerą.

Kroosas jau anksčiau yra teigęs, kad „Real“ yra paskutinė jo komanda profesionalo karjeroje. Madrido klubas rodė norą ir kitam sezonui išsaugoti vis dar aukščiausiu lygiu žaidžiantį vidurio saugą, tačiau Kroosas nesprendė karjeroje dėti tašką.

Savo sprendimą futbolininkas paviešino socialiniame tinkle. Kroosas teigė visada norėjęs baigti profesionalo karjerą, būdamas aukštumoje.

Per dešimtmetį atstovaudamas Madrido ekipai vokietis 4 kartus Ispanijos čempionu ir tiek pat kartų triumfavo UEFA Čempionų lygoje. Paskutinį kartą „Real“ marškinėlius Kroosas apsivilks birželio 1 dieną, Čempionų lygos finalo rungtynėse su Dortmundo „Borussia“. Vokietis vis dar yra nepakeičiamas Carlo Ancelotti startinio vienuoliktuko narys.

Su Vokietijos rinktine 2014 Kroosas tapo pasaulio čempionu. 2020 metais, po rinktinei nesėkmingo Europos čempionato, saugas baigė karjerą joje, tačiau šių metų pradžioje vėl užsivilko nacionalinės komandos marškinėlius.

Būtent vokiečiai birželio 14 dieną žais Europos pirmenybių atidarymo mačą su Škotijos futbolininkais. Senojo žemyno nugalėtojais jie paskutinį kartą tapo 1996 metais.

Kroosas už Vokietijos rinktinę viso yra sužaidęs 108 mačus, per kuriuos pelnė 17 įvarčių.

Pasidalinti