Pratęsime dominavęs LeBronas ištraukė „Lakers“, Embiidas suvertė 52 taškus

LeBronas Jamesas (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Los Andželo „Lakers“ (41-38) reguliariojo sezono pabaigoje demonstruoja geriausią savo veidą ir įsiveržė į atkrintamųjų poziciją.

Darvino Hamo auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 135:133 palaužė Jutos „Jazz“ (36-43).

Po šios pergalės „Lakers“ pakilo į 6-7 vietas Vakaruose. Tokį patį balansą turi ir Los Andželo „Clippers“ (41-38).

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį laukia kertinės rungtynės kovoje dėl atkrintamųjų – „Clippers“ ir „Lakers“ susitiks tarpusavio mače. Šansų įsipaišyti į lenktynes turi ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (40-39), Minesotos „Timberwolves“ (40-40), tačiau jie nėra tokie dideli.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas per 38,5 minutės surinko 37 taškus (11/17 dvit., 3/10 trit., 6/6 baudų), 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ vedlys tapo kertinių taškų pratęsime autoriumi. Likus 27 sekundėms jis išvedė svečius į priekį bei apskritai per pratęsimą surinko 9 iš 11 komandos taškų.

„Jazz“ gretose labiausiai išsiskyrė Talenas Hortonas-Tuckeris, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 23 taškai (7/17 dvit., 0/4 trit., 9/13 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Jazz“: Talenas Hortonas-Tuckeris ir Kelly Olynykas po 23, Ochai Agbaji 22, Damianas Jonesas 16.
„Lakers“: LeBronas Jamesas 37, Austinas Reavesas 28, Anthony Davisas 21 (14 atk. kam.), Dennisas Schroderis 18, Rui Hachimura 17.

Kitame mače monstrišką pasirodymą surengė Joelis Embiidas, kurio atstovaujami Filadelfijos „76ers“ (52-27) namuose 103:101 palaužė Bostono „Celtics“ (54-25).

Embiidas per 38,5 minutės suvertė 52 taškus (20/24 dvit., 0/1 trit., 12/13 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ centras tapo vos antru žaidėju NBA istorijoje, pasižymėjusiu bent 50 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyviais perdavimais, pataikant metimus bent 80 proc. tikslumu. Tokias statistikos eilutes dukart karjeroje yra fiksavęs tik legendinis Wiltas Chamberlainas.

Be to, tik trys centrai per NBA istoriją yra penkiskart ar daugiau surinkę bent 50 taškų: Embiidas, Chamberlainas ir Kareemas Abdul-Jabaaras.

Ši pergalė išlaiko „76ers“ lenktynėse dėl antros vietos Rytuose. Vis tik likus trims mačams „Celtics“ išlieka priekyje dviem pergalėmis.

Bostono ekipai Derrickas White’as per 40 minučių surinko 26 taškus (5/8 dvit., 4/10 trit., 4/4 baudų), 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 52 (20/24 dvit., 12/13 baudų), Jamesas Hardenas 20 (10 rez. perd.), P.J. Tuckeris 11.
„Celtics“: Derrickas White’as 26, Jaysonas Tatumas 19, Malcolmas Brogdonas 18, Marcusas Smartas 17.