Latvijos rinktinės netektis: NBA čempionas darysis operaciją

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kristapas Porzingis (Scanpix nuotr.)

Traumuotas NBA finalo serijoje rungtyniavęs Kristapas Porzingis pasipuošė čempiono žiedu, tačiau Latvijos krepšinio sirgalius turėtų kamuoti prieštaringi jausmai.

Porzingis kęsdamas skausmus dalyvavo paskutinėse trejose finalo rungtynėse ir rinko po 12,3 taško. Krepšininkas yra patyręs plyšimą, dėl kurio atsirado užpakalinės blauzdikaulio sausgyslės dislokacija.

Latvijos aukštaūgiui prireiks operacijos, po kurios seks kelis mėnesius truksianti reabilitacija. Porzingis, kuris tapo pirmuoju Latvijos žaidėju, iškovojusiu NBA titulą, tikino, kad jis nepaisė rizikos dar labiau pabloginti savo situaciją.

„Tikiu, kad galėjo kažkas atsitikti. Didesnis krūvis teko kitai kojai, po kurios traumos aš neseniai grįžau. Tikrai buvo papildoma rizika, bet man tai nerūpėjo. Norėjau atiduoti viską, ką turiu ir susitvarkyti po to.

Mes tai padarėme. Nuostabus jausmas tapus čempionu, neslėpsiu to. Tai pats svarbiausias dalykas. Tai tikrai atsveria būsimą traumos gydymą.“

Porzingio sveikatos būklė reiškia blogas žinias Latvijos nacionalinei komandai, kuri liepos 2-7 dienomis mėgins iškovoti bilietą į Paryžiaus žaidynes.

Olimpiniame atrankos turnyre, kuris vyks Rygoje, šeimininkai kausis su Sakartvelo, Filipinų, Brazilijos, Kamerūno ir Juodkalnijos rinktinėmis.

Pasidalinti