Latvijos rinktinei – netikėtos Filipinų pamokos

Filipinai - Latvija (FIBA nuotr.)

Namuose dėl olimpinio kelialapio kovojanti Latvijos krepšinio rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą.

Trečiadienio vakarą Luca Banchi auklėtiniai netikėtai 80:89 krito prieš Filipinų krepšininkus.

Pastarųjų ketvirtadienį dar lauks susitikimas su Sakartvelu, kuriam bus būtina pasiekti pergalę siekiant išsaugoti viltis žengti toliau.

Latviai rungtynėse neplanavo nė sekundės, o trečiajame kėlinyje Filipinų pranašumas buvo pasiekęs net 26 taškus. Nors likus pusantros minutės iki mačo pabaigos latviams jį pavyko ištirpdyti iki 8 taškų, pasivyti varžovų nepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Justinas Brownlee, surinkęs 26 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. Centras Kai Sotto surinko 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Latvius į priekį tempė Rodionas Kurucas, surinkęs 18 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. Po 10 taškų pridėjo Davis Bertanis, Janis Strelniekas ir Kristeris Zorikas.

Jeigu kartvelai paskutiniame grupės mače įveiks Filipinus, visos rinktinės bus surinkusios po pergalę, tad dvi toliau žengsiančios komandos spręsis pagal pelnytus ir praleistus taškus.