Latvijoje – masinis „Vyčio tribūnos“ organizuojamas rinktinės palaikymas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos vyrų rinktinė jau šeštadienį pradės kovą dėl 2024-ųjų Baltijos taurės, o pusfinalio rungtynėse Latvijoje lietuvių laukia ilgą laiką išvykos dvikovoje neregėtas palaikymas.

Primename, kad birželio 8 dieną lietuviai turnyro pusfinalyje Liepojoje susitiks su Latvijos futbolininkais. Mačas startuos 16 valandą, o Lietuvos rinktinės sirgaliai „Vyčio tribūna“ kviečia lietuvius vykti į Latviją ir ten garsiai palaikyti mūsų futbolininkus. Daugiau informacijos apie išvyką skaityti kviečiame paspaudus čia.

Kitame pusfinalyje tą pačią dieną Taline susitiks Estijos ir Farerų Salų komandos.

Tuo tarpu antrosios Lietuvos rinktinės rungtynės, nepaisant to, su kuriuo varžovu ir dėl kurios vietos bus žaidžiamos, vyks birželio 11 dieną, antradienį, nuo 19 valandos Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Bilietus į šį mačą įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Lietuvos sirgalių grupė „Vyčio tribūna“ į šias rungtynes organizuoja rekordinę išvyką, kurios metu, tikimasi, rinktinę išvykos rungtynėse organizuotai palaikys apie 400 sirgalių.

Pačių organizatorių teigimu, tai bus didžiausia rinktinės sirgalių išvyka nuo pat 2012-ųjų, tad rinktinė jaus užnugarį visų rungtynių metu, taip pat planuojamos ir vizualinės palaikymo priemonės.

„Vyčio tribūna“ prieš rungtynes taip pat organizuoja ir masinę sirgalių eiseną iki stadiono – 14 valandą sirgaliai renkasi „Jana Čakstes“ aikštėje ir nuo ten maždaug kilometro atstumą žygiuos garsiai ir triukšmingai.

Pasidalinti