Larkino vedama „Anadolu Efes“ antroje mačo dalyje pervažiavo „Bayern“

Anadolu Efes SK X nuotr.

Stambule susitiko vietos „Anadolu Efes“ ir Miuncheno „Bayern“ – Kauno „Žalgirio“ tiesioginės konkurentės kovoje dėl įkrintamųjų. Po rungtynių pertraukos į nokdauną varžovus pasiuntusi Stambulo komanda iškovojo įtikinančią pergalę – 109:86.

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo Vokietijos komanda ir jų persvara kelis kartus buvo pasiekusi 9 taškus, tačiau atitolti nesugebėjo. Ketvirčio pabaigoje Shane’as Larkinas tritaškiu jau lygino susitikimo rezultatą.

Antras ketvirtis klostėsi pagal panašų scenarijų – jį geriau pradėjo „Bayern“ ir didesnę laiko dalį pirmavo. Tačiau kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkai spurtavo 13:3 ir prieš pertrauką susikūrė 4 taškų persvarą – 53:49.

Po pertraukos kosminį krepšinį demonstravę „Anadolu Efes“ per trečią kėlinuką suvertė net 35 taškus, praleido tik 16 ir išsprendė rungtynių nugalėtojų klausimą – 88:65. Paskutinis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas.

Puikias rungtynes sužaidė Larkinas. Amerikietis per 26 min. ant parketo suvertė 28 taškus (6/9 trit.). Willas Clyburnas pridėjo 21, Ercanas Osmani – 11 taškų.

„Bayern“ komandai Carsenas Edwardas pelnė 19, Valdimiras Lučičius – 18, Serge’as Ibaka – 15 taškų.

Abi komandos dabar turi iškovojusios po 12 pergalių per 28 rungtynes.