„Lakers“ Oklahomoje patyrė dar vieną sutriuškinimą

LeBronas Jamesas (Scanpix nuotr.)

Los Andželo „Lakers“ ekipa NBA patyrė dar vieną sutriuškinimą, šįkart – Oklahomoje.

Darvino Hamo auklėtiniai naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 110:133 turėjo pripažinti „Oklahoma City Thunder“ ekipos pranašumą.

Antrąjį ketvirtį „Lakers“ komanda pralaimėjo net 42:23, o paskutinį pasitiko turėdama 20 taškų deficitą – 108:88. Nors nugalėtojas jau kėlė mažai klausimų, „Thunder“ sugebėjo dar labiau padidinti pranašumą ir iškovoti galingą pergalę.

„Lakers“ tai buvo antra triuškinanti nesėkmė šią savaitę. Pirmadienį LeBronas Jamesas sugėrė skaudžiausią karjeros smūgį, kai net 44 taškais „Lakers“ nusileido Filadelfijos „76ers“ krepšininkams.

Hamo komandos neišgelbėjo ir solidžios Anthony Daviso rungtynės – centras per 36 minutes pelnė 31 tašką ir atkovojo 14 kamuolių. 15 taškų jis susirinko jau pirmajame kėlinyje.

Jamesas pridėjo 21 tašką, 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė „Thunder“ ir Kanados rinktinės žvaigždė Shai Gilgeousas-Alexanderis, kuris per 35 minutes surinko 33 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Lakers“ per 20 turų iškovojo 11 pergalių bei Vakarų konferencijoje užima ketvirtą vietą. Kitą savaitę Jameso kariaunos laukia lemiamos pirmojo NBA vidurio sezono turnyro kovos.

Tuo metu „Thunder“ iš 18 rungtynių laimėjo 12 ir Vakaruose yra trečia.