Kuriozišką kortelę po „Žalgirio“ įvarčio aptaręs Gertmonas: „Gaila kambarioko“

Lukas Langvinis
Autorius Lukas Langvinis 4 min skaitymo trukmė
Edvinas Gertmonas (BNS Foto nuotr.)

Po paskutinėmis minutėmis Vilniuje išplėštų lygiųjų su Stambulo „Galatasaray“ Vilniaus „Žalgirio“ vartų sargas Edvina Gertmonas buvo gana patenkintas rezultatu, tačiau liūdėjo dėl prarasto kambarioko.

Į Turkiją atsakomosioms Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynėms Gertmonas turėjo vykti su savo kambarioku Donatu Kazlausku, tačiau pastarasis su komanda nekeliaus dėl kurioziškos priežasties.

Kazlauskas tapo lygiųjų su „Galatasaray“ herojumi, kuomet jau per pridėtą laiką pelnė išlyginamąjį įvartį. Visgi puolėją apėmė tokios stiprios emocijos, jog šis pamiršo apie turimą geltoną kortelę ir po įvarčio švęsdamas nusivilko marškinėlius.

Už tai futbolininkas prieš save iškart išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas ne tik palikti aikštę, bet dabar ir negalės su likusia „Žalgirio“ komanda keliauti į Stambulą.

„Kokios čia gali būti bausmės (juokiasi), – retoriškai į klausimą, ar už savo elgesį Kazlauskas sulauks bausmės, atsakė Gertmonas. – Įmušė įvartį ir pasikarščiavo. Ką čia bausi? Visi net iškart nesuprato, kad jis be maikės. Aš tai supratau, kad tuoj išvarys iš aikštės ir nežais Turkijoje. Kad paliko mus žaisti mažumoje 3 minutes – nieko tokio, bet man gaila žmogaus. Visų pirma, neturėsiu kambarioko, antra, jis nesužais Stambule.“

Paklaustas apie antradienį pasiektą rezultatą, Gertmonas pasidžiaugė savo komandos kovingumu.

„Išlyginome rezultatą, važiuojame į Turkiją, viskas spręsis iš vienerių rungtynių. Džiugu, kad nepasidavėme, kovojome iki galo, įmušėme įvartį ir išplėšėme lygiąsias“, – kalbėjo vartų sargas.

– Šiose rungtynėse buvo daug veiksmo, „Galatasaray“ susikūrė daug progų. Ar galima sakyti, jog tai buvo vienos sunkiausių tavo karjeros rungtynių?

– Nežinau, man sunkiau žaisti, kai reikia gintis nuo kontratakų, o ne kai viskas judesy. Tada nėra progos atsipalaiduoti. Kad smagiausios – tikrai taip, bet kad sunkiausios – ne.

– Varžovai įmušė du greitus įvarčius. Kaip jie atrodė iš jūsų varpinės?

– Pirmas įvartis krito po nuostabiai pakelto kamuolio. Antrą kartą tiesiog jie gerai pramušė. Smūgis nebuvo itin stiprus, bet skriejo į kampą, o iš šono tiesiog papuolė jų žaidėjas, kuriam reikėjo tiesiog pataikyti į tuščius vartus.

– Ar „Galatasaray“ kažkiek nustebino jus?

– Nesakyčiau, kad labai nustebino, nes turėjome daug informacijos. Jiem tai tik sezono pradžia, pirmosios rungtynės. Žinojom, kad turi daug pajėgių, talentingų žaidėjų. Manau, kad viskas pasimatys Turkijoje, jų namų aikštėje. Ten ir turėtų pademonstruoti viską, ką turi.

– Ar komanda jau aptarė Donato Kazlausko antrą geltoną kortelę po įvarčio? Gal jau turit susigalvoję kažkokią bausmę?

– Kokios čia gali būti bausmės (juokiasi). Įmušė įvartį ir pasikarščiavo. Ką čia bausi? Visi net iškart nesuprato, kad jis be maikės. Aš tai iškart supratau, kad tuoj išvarys iš aikštės ir nežais Turkijoje. Kad paliko mus žaisti mažumoje 3 minutes – nieko tokio, bet man gaila žmogaus. Visų pirma, neturėsiu kambarioko, antra, jis nesužais Stambule.

– Ar labiau džiaugiatės lygiosiomis, ar liūdite, kad nepavyko pasiekti geresnio rezultato?

– Net nežinau, kaip atsakyti. Yra ir liūdesio, ir džiaugsmo. Gerai, kas gerai baigiasi. Viskas vėl bus tarsi nuo pradžių, žaisime iš vienerių rungtynių, tai viskas spręsis ten. Vienose rungtynėse gali būti visko. Sakykime, kad tikrai ne pats blogiausias įmanomas rezultatas.

Pasidalinti