Kuklus Valančiūnas ir užtikrinta „Pelicans“ pergalė Memfyje

Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūno nerezultatyviose rungtynėse svečiuose palaužė Memfio „Grizzlies“ ekipą 96:87.

Valančiūnas surengė vieną kukliausių sezono pasirodymų. Lietuvos vidurio puolėjas ant parketo praleido 18 minučių ir rungtynes baigė su 6 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.) bei 6 atkovotais kamuoliais. Jonui būnant aikštelėje varžovai pelnė 17 taškų daugiau nei „Pelicans“.

Tai buvo šešta Naujojo Orleano komandos pergalė per paskutines 7 rungtynes. Taip pat, tai buvo antroji pergalė iš eilės kai nei „Pelicans“ nei varžovai nesurenka 100 taškų.

Valančiūno komanda po pusės rungtynių turėjo 14 taškų pranašumą, kuris trečiajame ketvirtyje išaugo net iki 25 taškų. Vis tik, Memfio krepšininkai laimėjo atkarpą 25:7, o likus žaisti 3 minutes buvo priartėję iki 5 taškų – 85:90. Per pirmas 9 lemiamo kėlinuko minutes „Pelicans“ buvo pataikę 1 metimą iš 12.

Nugalėtojus į pergalę vedė Herbertas Jonesas, surinkęs 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius. Brandonas Ingramas įmetė 16 taškų ir išdalino 6 rez. perdavimus. Zionas Williamsonas pridėjo 14, o CJ McCollumas – 11 taškų.

Memfio komandai Jarenas Jacksonas pelnė 22, Luke’as Kennardas ir Vince’as Williamsas – po 12, o Yuta Watanabe – 11 taškų (1/7 trit.).

„Pelicans“ pasiekė 32 pergales per 54 rungtynes ir vakaruose pakilo į penktą vietą. Dabar jų laukia 4 rungtynių serija namuose. Kitame mače jie priims Vašingtono „Wizards“.