Kučys pergalingu įvarčiu prisistatė Slovėnijos lygoje

Armandas Kučys (NK Celje X nuotr.)

Armandas Kučys debiutinėse rungtynėse Slovėnijos čempionate išplėšė savo komandai pergalę.

Lietuvio atstovaujama čempionų titulą ginanti „Celje“ pirmajame Slovėnijos pirmenybių ture namie 2:1 palaužė „Bravo“ ekipą, kuri praėjusį sezoną baigė ketvirtoje vietoje.

Kučys ant vejos pasirodė sužaidus 62 minutes, rezultatui esant 1:1. Priešpaskutinę pagrindinio laiko minutę Lietuvos rinktinės puolėjas puikiu smūgiu iš 15 metrų išplėšė komandai pergalę. Per teisėjo pridėtą laiką Armandas dar užsidirbo geltoną kortelę.

Tai nebuvo Kučio debiutas naujoje komandoje. Neseniai iš Kauno „Žalgirio“ į Slovėniją persikėlęs puolėjas padėjo ekipai užtikrintai įveikti pirmą UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Talino „Flora“ nugalėta du kartus – 5:0 ir 2:1, o Kučys pirmoje akistatoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Antrajame Čempionų lygos atrankos etape Kučio komanda susitiks su Slovakijos čempionais – Bratislavos „Slovan“.