Kroosas: „Ketvirtfinalis su ispanais nebus mano paskutinis mačas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Toni Kroosas (Scanpix nuotr.)

Vokietijos rinktinės lyderis Toni Kroosas Europos čempionate namuose skaičiuoja paskutinius savo profesionalo karjeros mačus.

Į poilsį 34-erių saugas gali būti išsiųstas jau penktadienį, kuomet Vokietijos rinktinė ketvirtfinalyje susikaus su Europos čempionate kol kas viską laiminčiais ispanais.

Apie savo sprendimą baigti profesionalo karjerą po EČ Kroosas pranešė dar gegužę, likus savaitei iki Čempionų lygos finalo, kurį „Real“ laimėjo prieš Dortmundo „Borussia“.

Aukščiausia nata vokietis norės atsisveikinti ir su rinktinės marškinėliais, tačiau ši misija bus itin sudėtinga.

„Mes dar planuojame kurį laiką būti turnyre, – prieš ketvirtfinalį su žurnalistais kalbėjo Kroosas. – Nemanau, kad penktadienį sužaisiu savo paskutines rungtynes. Tikiu, kad dar su jumis susitiksime.

Mano idėja grįžti į rinktinę buvo stipriai susijusi su tuo, kad turiu progą baigti karjerą laimėdamas titulą šaliai. Jeigu nebūčiau galvojęs, kad galime tai pasiekti, paprasčiausiai nebūčiau grįžęs.“

Net jeigu ketvirtfinalyje nugalėtų ispanus, pusfinalyje Juliano Nagelsmanno auklėtinių laukia susitikimas su Prancūzija arba Portugalija, o finale potencialiai lauktų susitikimas su anglais.

Kroosas dar kartą pabrėžę, jog net jeigu ir nepavyks tapti Europos čempionu, jo ateitis nežaidžiant futbolo profesionaliai negąsdina.

„Labai džiaugiuosi, kad sprendimą trauktis galėjau priimti pats, o ne spaudžiant kitiems. Bet puikiai suprantu, jog kad ir kokie nauji darbai ar hobiai manęs laukia, juose niekad nebūsiu toks geras, koks buvau futbole“, – kalbėjo saugas.

Pasidalinti