Kroatijos federacija už sirgalių elgesį turės plačiai praverti piniginę

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kroatijos sirgaliai(James Baylis - AMA/Getty Images)

Nors Kroatijos rinktinei Europos čempionatas baigėsi jau po grupių etapo, problemos dar ne. Šalies futbolo federacija sulaukė didelės UEFA baudos už sirgalių elgesį.  

UEFA komitetas oficialiai patvirtino, kad Kroatijos rinktinė už savų sirgalių nedaramą elgesį (daiktų mėtymas, pirotechnika ir konfliktai) rungtynėse prieš Italijos rinktinę yra nubausti 105000 eur bauda. Tai jau antrasis kroatų fanų nusižengimas per trejas sužaistas B grupės kovas.

Kroatijos rinktinė buvo sulaukusi nuobaudų už sirgalių rasistišką ir diskrinuojantį elgesį grupės varžybose prieš Albaniją, tačiau panašu, jog iš klaidų nepasimokė.

Rungtynėse prieš Italiją sulaikyti aštuoni maištavę Kroatijos rinktinės sirgaliai. Policija teigė, kad nusižengę asmenys praleis areštinėje iki antradienio ir teks stoti prieš teismą. Dar 20 kroatų buvo sulaikyti už išpuolį prieš Italijos rinktinės sirgalius. Du italai atsidūrė ligoninėje.

Kroatija grupių etape per trejas sužaistas rungtynes sužaidė dvejomis lygiosiomis, patyrė vieną pralaimėjimą ir ūžėmė trečiąją vietą. Italija per trejas rungtynes iškovojo vieną pergalę ir ūžėmė antrąją vietą garantavusią kelialapį į kitą etapą.

Top16 etapas prasidės šeštadienį. Italijos laukia Šveicarijos iššūkis.

Pasidalinti