Kritikus dar vienu triumfu pritildęs Alekna: „Puikus būdas pasiruošti olimpiadai“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mykolas Alekna. Scanpix nuotr.

Įvairiausių nuomonių po pagerinto pasaulio rekordo sulaukęs Mykolas Alekna kritikus pritildė ir vienose pagrindinių lengvosios atletikos varžybų.

Sekmadienį 21-erių lietuvis sau lygių neturėjo ir Marakeše vykusiose „Deimantinės“ lygos varžybose, kuriose užtikrintai aplenkė ir pasaulio čempioną Danielį Stahlį.

Geriausiu savo bandymu Alekna diską nusviedė už 70 m ribos. Tiksliai – 70,7 m.

Dar balandį lietuvis Oklahomoje diską metė 74,35 m, taip pagerindamas pasaulio rekordą. Tiesa, po jo iš disko metimo atstovų mūsiškis sulaukė nemažai strėlių. Pagrindinis jų argumentas – rekordams labai palankios (vėjuotos) oro sąlygos.

Islandijos sporto federacijos vadovas ir buvęs disko metikas Vesteinas Hafsteinssonas netgi teigė, jog olimpinėse žaidynėse nesitikėtų ir 70 m metimų, tačiau lietuvis šiuos žodžius privertė nuryti vos po kiek daugiau nei mėnesio.

„Man tai buvo pirmas šio sezono turnyras su pasaulio geriausiais. Nuotaikos pozityvios, nes pavyko numesti toliau nei 70 m. Tikiuosi, kad tokią formą išlaikysiu ir toliau“, – po pergalės kalbėjo Alekna.

21-erių lietuvis pabrėžė, jog artėjant olimpinėms žaidynėms pagrindinė užduotis yra demonstruoti pastovumą.

„Noriu būti stabilus kiekviename turnyre, nes kai esi stabilus, visada mesi toli. Prieš olimpines žaidynes dar turėsiu trejas ketverias varžybas su geriausiais. Manau, kad tai yra puikus būdas pasiruošti olimpiadai“, – teigė Alekna.

Pasidalinti