Kritikų atakuojamo Karnišovo planas – išmainyti vieną „Bulls“ lyderių

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Artūras Karnišovas (Scanpix nuotr.)

Tarp Rytų konferencijos autsaiderių besitrinančios Čikagos „Bulls“ krepšinio operacijų vadovas Artūras Karnišovas nori išmainyti vieną komandos lyderių.

„NBC Sports“ žurnalistas K.C. Johnsonas praneša, jog Karnišovas nori išmainyti antrą rezultatyviausią komandos žaidėją Zachą LaVine’ą.

„LaVine’o išmainymas yra pagrindinis organizacijos tikslas šiuo metu. Karnišovas į klausimus apie kitus žaidėjus komandoms atsako, kad pirmiausia nori pažiūrėti, kaip ekipa atrodytų išmainius tik jį“, – skelbia JAV žiniasklaida.

LaVine’as ir Coby White’as yra vieninteliai likę žaidėjai iš sudėties, kurią paveldėjo Karnišovas.

Taip pat pranešama, jog komandos aktyviai domisi DeMaru DeRozanu ir/arba Alexu Caruso, tačiau bent jau kol kas kitų žaidėjų Karnišovas neketina atiduoti.

Savo ruožtu „Bulls“ kaip vieną iš kandidatų pakeisti LaVine’ą mato Austiną Reavesą iš Los Andželo „Lakers“.

Šį sezoną NBA Čikagos ekipa per 20 rungtynių laimėjo tik 6 bei Rytų konferencijoje užima vos 13 vietą iš 15 galimų. Žemiau „Bulls“ – tik Vašingtono „Wizards“ (3-15) ir Detroito „Pistons“ (2-17) komandos.

Po nesėkmingo sezono starto JAV žiniasklaidos kritikos strėlės lekia būtent Karnišovui.

„Karnišovas buvo vienintelis žmogus visoje organizacijoje, galvojęs, kad komandos branduolio išlaikymas yra gera mintis“, – rašo „Chicago Sun“.

„Karnišovas jau anksčiau yra kalbėjęs teisingų dalykų, tačiau kalbų veiksmai nesekė. Paskutinis pavyzdys – nuvylusi praeitų metų NBA naujokų birža. Po jos Karnišovas skatino fanus palaukti, kol atsiras solidūs vardai laisvų agentų rinkoje, tačiau sudarė sutartis su vidutinioku Jevonu Carteriu ir veteranu Torrey Craigu“, – lietuviui kritikos negaili ir „Bleacher Report Nation“.

Pasidalinti