Krepšinio džiaugsmą norintis susigrąžinti Rubio svarsto grįžti į savo pirmąją komandą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ricky Rubio (Barca Basket nuotr.)

Ricky Rubio neseniai sugrįžo į krepšinį ir sezoną baigė „Barcelona“ gretose, tačiau panašu, kad likti katalonų klube neplanuoja.

Katalonų „L’Esportiu“ skelbia, kad Rubio jaučiasi nusivylęs savo grįžimu ant parketo. Žaidimo džiaugsmą susigrąžinti norintis krepšininkas svarsto galimybę prisijungti prie Badalonos „Joventut“ komandos, kurioje pradėjo savo profesionalo karjerą.

Badalonoje 33 metų gynėjas rungtyniavo keturis sezonus –  nuo 2005 iki 2009 metų.

Ispanas dėl psichologinių problemų buvo padaręs vienerių metų pertrauką nuo krepšinio. Šiais metais krepšininkas sugrįžo ant parketo ir prisijungė prie Barselonos komandos treniruočių.

Komandai sezono pabaiga sėkminga nebuvo, o krepšininkas nesijautė taip, kaip tikėjosi.

Sugrįžęs į Eurolygą Barselonos komandoje įžaidėjas vidutiniškai rinko po 4,7 taško, 3,2 atkovoto kamuolio, 4,3 rezultatyvaus perdavimo ir 8 naudingumo balus.

Susidėlioti mintis dėl ateities norintis žaidėjas paprašė būti nekviečiamas į šalies nacionalinę komandą, kuri liepos 2-7 dienomis varžysis olimpinėje atrankoje.

Anot pranešimo, Rubio buvo susitikęs su savo draugu Marcu Gasoliu, kuris vadovauja „Girona“ komandai. Po pokalbio tapo aišku, kad jie jėgų nesuvienys.

Rubio mintyse šiuo metu yra du pagrindiniai scenarijai – grįžimas į savo vaikystės komandą arba karjeros pabaiga.

Sugrįžimui į „Joventut“ kelią užkirsti gali tapti Barselonos klubas, turintis teises į krepšininką. Katalonų spauda praneša, kad dėl savo ateities Rubio vakar bendravo su „Barcos“ sporto direktoriumi Mario Fernandezu. Sprendimas turėtų būti priimtas artimiausiomis dienomis.

Pasidalinti