Kovoje dėl įkrintamųjų „Lakers“ triuškino Valančiūno komandą

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Itin svarbiose NBA rungtynėse dėl įkrintamųjų skaudžią nesėkmę patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa.

Lietuvio komanda naktį iš antradienio į trečiadienį namuose 108:123 krito prieš Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Valančiūnas per 16 minučių aikštelėje pasižymėjo 10 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Lakers“ įgijo solidų pranašumą, kuomet pelnė pirmus 14 rungtynių taškų, o po pirmo kėlinio jau pirmavo 18 taškų skirtumu – 11:29.

Tuo triuškinamos kampanijos Kalifornijos ekipa nebaigė ir į pertrauką žengė pirmaudama 75:40.

Per pirmus du kėlinius „Lakers“ pataikė net 15 tritaškių ir taip užfiksavo klubo rekordą pagal įmestus tolimus metimus per du kėlinius.

Po pertraukos „Pelicans“ bandė pamažu kabintis į rungtynes, tačiau triuškinantis varžovų pranašumas apie pergalę pagalvoti neleido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Antony Davisas, įmetęs 35 taškus ir atkovojęs 17 kamuolių. 24 taškus pridėjo Malikas Beasley.

„Pelicans“ į priekį traukė Brandonas Ingramas, įmetęs 22 taškus , atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Skaudžią nesėkmę patyrę „Pelicans“ iškrito už įkrintamųjų zonos. Šiuo metu Vakarų konferencijoje Valančiūno komanda užima 11 vietą.

Savo ruožtu „Lakers“ pergalė jiems leido pakilti į 8-10 vietas.