Kova dėl Kuzminsko parašo: AEK siekia išlaikyti, vilioja ispanai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mindaugas Kuzminskas (AEK nuotr.)

Netrukus olimpinės atrankos kovas pradėsiančios Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Mindaugas Kuzminskas artimiausiu metu turėtų priimti sprendimą dėl savo ateities.

Puikų sezoną Atėnų AEK gretose sužaidusį lietuvį savo gretose tikisi matyti antrosios Ispanijos lygos nugalėtojai, „Leyma Basquet Coruna“ komanda.

Ispanų Encestando praneša, kad bilietą į aukščiausią Ispanijos lygą iškovojęs klubas sutvarkė visus reikiamus dokumentus ir jau gali pasirašyti sutartis su naujais žaidėjais. Skelbiama, kad netrukus turėtų būti patvirtintas susitarimas su 34-erių lietuviu.

Savo ruožtu, Graikijos žiniasklaida skelbia, kad Atėnų AEK vis dar nepraranda vilties išlaikyti Kuzminską savo komandoje ir siūlo jam 2 metų sutartį. Pabrėžiama, kad praėjusio sezono komandos lyderiui numatomas toks pat svarbus vaidmuo. Klubo vadovai, žinodami susidomėjimą iš Ispanijos, deda visas pastangas įtikinti krepšininką likti organizacijoje, kurioje šis tapo labai vertinamas.

Praėjusiame sezone Kuzminskas Čempionų lygoje rinko po 17,3 taško ir 5,7 atkovoto kamuolio, o Graikijos lygoje – 15,5 taško ir 5,2 atkovoto kamuolio.

Pasidalinti