Košės prisiviręs „Žalgiris“ įspūdingu spurtu patiesė Pasvalio komandą

Žalgiris - Pieno žvaigždės (BNS Foto nuotr.)

Iki ketvirtojo kėlinio starto stagnavęs Kauno „Žalgiris“ surengė įspūdingą spurtą ir iškovojo trečią pergalę „Betsafe-LKL“.

Sekmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiajame LKL ture 78:68 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir išliko nepralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „Žalgiris“, konkrečiai – Danielius Lavrinovičius, pelnęs pirmus 10 komandos taškų. Visgi kiti žalgiriečiai rungtynes pradėjo sunkiai, o Brandono Tabbo užkurti pasvaliečiai pirmo ketvirčio viduryje įgijo pranašumą ir jį laikė iki pat ketvirtojo kėlinio.

Tabbas per pirmus du kėlinius spėjo surinkti 19 taškų, iš kurių 15 – tritaškiais. Tuo metu „Žalgiriui“ koją kišo klaidos, kurių per pirmą pusę Maksvyčio komanda padarė 13.

Paskutinį kėlinį „Pieno žvaigždės“ pasitiko pirmaudamos 61:53, tačiau lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 16:0, įgijo pranašumą ir jo daugiau nepaleido.

Iš viso per rungtynes „Žalgiris“ padarė net 18 klaidų, „Pieno žvaigždės“ – 17, tačiau didžiąją dalį – ketvirtajame kėlinyje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Lavrinovičius surinko 16 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų. Jam, Brady Manekui ir Nazui Mitrou-Longui tai buvo pirmosios rungtynės „Žalgirio“ arenoje.

„Pieno žvaigždes“ į priekį tempęs Tabbas finišavo su 26 taškais, iš likusių komandos žaidėjų dviženklį taškų skaičių surinko tik Kadeemas Jackas.

„Žalgiriui“ rungtynėse nepadėjo Kevarriusas Hayesas, „Pieno žvaigždėms“ – Jordanas Watsonas.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia Eurolygos startas su Bolonijos „Virtus“ ekipa.